TASUTA saatmine alates 300€ ostudele – Saatmine 5 tööpäeva jooksul – Vahetused 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist

Hulgikaubandus

Kas omate kauplust või butiiki, kus sooviksite müüa meie tooteid. Võtke sellisel juhul meiega ühendust ja me saadame Teile hinnakirja ning koostöö tingimused. Hoiatame ette, et me ei paku kaupa e-poes müümiseks.

Meie kampsunid, sallid ja aksessuaarid on toodetud käsitsi Nepaali kõige kvaliteetsemast loodusliku kiu boonusmaterjalist. Tänu aastatepikkusele kašmiirist riiete tootmise kogemusele pakume konkurentsivõimelise hinnaga esmaklassilisi tooteid.

Atraktiivsete hindade põhjuseks on ka asjaolu, et me ei müü kaupa hulgimüügis jaekaupluste ladudest - tarneaeg on umbes 5 nädalat. Kui teete tellimuse, toodame kaupa spetsiaalselt Teie kaupluse/brändi jaoks, toodetel võivad olla Teie logoga sildid. Tootmisel oleme võimelised kohanduma Teie individuaalsetele vajadustele.

Lisaks kvaliteedile on meie peamiseks prioriteediks ka lai valik. Igal sügisel esitleme uut kollektsiooni, pakume rohkem kui 200 erinevat kampsunit mudelit suurustes alates XS kuni XXXXL, kusjuures valida saate kümnete erinevaite värvide seast.