TASUTA saatmine alates 300€ ostudele – Saatmine 5 tööpäeva jooksul – Vahetused 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist

Kaebused ja kauba tagastamine

Garanteerime tõrgeteta kaebuste esitamise ja kauba väljavahetuse

Vaatamata sellele, et püüame pakkuda ainult kõige kvaliteetsemat kaupa, võib juhtuda, et sellel on mõni puudus. Kõikide kaebustega püüame tegeleda nii kiiresti kui võimalik. Üheks kauba tagastamise põhjuseks võib saada vale suurus või värvi valik. Ilma komplikatsioonideta, võite saata meile kauba tagasi ja lasta välja vahetada teise mudeli vastu või lasta saata raha tagasi. 

 

Kaebuse või ükskõik millise muu kauba tagastamis korrall, palun saatke kaup meie aadressile, mis on märgitud kontaktides ja ärge unustage tagastatud pakki lisada kiri puuduse kirjeldusega + konto number, kui soovite tagastada raha.

 

Hetkel saate oma reklamatsiooni ja kauba tagastamist kasutada ainult järgneval Slovakkia aadressil. Toote võite saata 2. klassi postisaadetisena nagu näiteks kirjasaadetis. Te ei pea kartma, postisaadetise tasu on Slovakkias sellistel juhtudel 3€. Kui tagastamine on tingitud meie poolsest veast, tagastame Teile postitusega tekkinud kulud.


Peter Greša
L. Podjavorinskej 34
Nitra, 94901 Slovakia

Müüja vastutab puuduste eest, mis on tekkinud kauba kättesaamisel ja ostja poolt toote ülevõtmisel või mis ilmnevad garantiiaja jooksul. Kaebus ei kehti järgmistel juhtudel:

 

1. kui viga on tingitud vale kasutamise tõttu või mis on vastuolus kasutusjuhendiga

2. kui viga on põhjustatud mehaaniliste vigastustega (purustamine, murdmine, kriimustamine, rebimine, jne.)
3. kui viga on tekkinud loodusõnnestuse tõttu