TASUTA saatmine alates 300€ ostudele – Saatmine 5 tööpäeva jooksul – Vahetused 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist

Kes me oleme?

Kašmiir see on armastus alates esimesest puudutusest. Tunnete selle delikaatset/õrna peensust, imelist pehmust ja soojust – avastate väga kiiresti, et hoiate käes midagi erilist. Juba ammustest aegadest, kui sai hüüdnimeks „fiber for kings“, vabatõlkes „kuningate kiud“ on seda materjali peetud eriliselt kvaliteetseks. Tänapäeval aga ei pruugi te olla ainuvalitseja, nautimaks luksusliku kašmiiri puudutust oma nahal. Kašmiirist tooted pole just kõige odavamad, eriti sellisel juhul, kui toode on valmistatud käsitsi ja kõige kvaliteetsemast kiust –saadud aasta jooksul ainult piiratud koguses, mis ongi selle materjali üheks kõrgema hinna põhjuseks. Kašmiirist sviiter aga on kahtlematta pikaajaline invetseering. Õige kasutusega näeb toode välja ka mitme aasta jooksul nagu uus, ei pleegi, ega veni välja. Pole välistatud, et selle pärivad Teie järeltulijad.

Tunneme kašmiiri

Oleme väike Slovakkia perefirma, mis alustas Nepaalist 2011 aastal kašmiirist toodete sissevedu. Tootmisettevõte, kellega teeme koostööd, asub pealinn Káthmándú lähedal. 2011 aasta lõpus käivitasime esimese internetipoe Slovakkias ja Tšehhis ning saadame oma tooteid korrapäraselt kümnesse erinevasse riiki. Meie toodete kvaliteet ja erilisus on põhjuseks, miks meie tooteid tellitakse ka teistes maailmaosades - näiteks Lõuna-Ameerikas, Aasias ja Araabia maades. Aja jooksul on meie pakkumistele lisandunud ka muud looduslikest materjalidest kollektsoonid. Meie tooteid ei saa osta poodides, tegutseme ainult interneti poes. Saadetised lähetame Slovakkia laost Eestisse mõne tööpäeva jooksul.

Esmaklassiline kvaliteet

Meie ja teiste kašmiiri müüjate vahel puutute tõenäoliselt kokku mitme erinevusega. Üheks põhilisemaks on pakutava lai sortiment. Uuendame seda pidevalt, tavaliselt aga leiate rohkem kui 200 erinevat meeste ja naiste sviitri mudelit. Kättesaadavad on peaaegu kõik suurused alates XS kuni XXXXL, valida võite kümnetes erinevates värvitoonides. Igal aastal avaldame uue kollektsiooni ja tagame individuaalset mõõtmete kohandamist – huvi korral võtke meiega ühendust e-posti teel.

Järgmine oluline erinevus on kvaliteet. Meie tooted on valmistatud käsitsi kašmiiri kiust, mille läbimõõdu keskmine paksus on vähem kui 0,0155 mm. Paljud tootjad püüavad minimaliseerida oma tootmiskulusid Hiinas, kasutades paksemat ja odavat kiudu. Selle tulemuseks on torkiv ja mitte kvaliteetne toode – pange tähele, isegi märge „100% kašmiiri“ ei garanteeri alati kvaliteeti. Soovitame vältida kahtlaselt odavaid pakkumisi ning kašmiiri ostmist suurtes poekettides.

Ohutu ost

Garanteerime oma toodete kvaliteeti ja ohutut ostu. Võite ilma põhjuseta saata meile toote tagasi ning meie tagastame kohe raha, või soovi korral vahetame toote välja. Oma klientidele anname ülikõrge tasemega teenust – kui näiteks kogemata rikute sviitri, tagame selle parandamise. Ükskõik missuguse küsimuse või nõudmise korral võtke meiega kindlasti ühendust.