TASUTA saatmine alates 300€ ostudele – Saatmine 5 tööpäeva jooksul – Vahetused 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist

Voucher 100€

100% Kašmiiri | Kihtide arv:

Suuruste tabel

100.00 €
5 päeva jooksul

5 päeva jooksul
100.00 €

Toode

Kašmiiri kinkekaardid ideaalseks jõulukingiks!

See on lõpuks käes – kinkekaardid, mida saab kasutada kõikide meie toodete ostuks. Tehke kingitusi inimestele, kellest kõige rohkem hoolite. Ideaalne jõulu- või sünnipäevakink.

Unikaalse koodiga kinkekaardi saadame vaid e-posti teel (24 tunni jooksul peale tasumist). Peale koodi sisestamist arvestatakse tellimuse kogumaksumusest maha kinkekaardi väärtus. Voucher kehtib 365 päeva pärast ostu sooritamist.

Enne ostu tutvuge meie erinevate kinkekaardidega. Kui ostate mitu kinkekaarti, saame nende väärtuse kokku liita ja saata teile ühe kinkekaardi kogusummaga. Erisoovide korral võtke meiega kindlasti ühendust.

Kui soovite samal ajal osta ka teisi meie tooteid, siis tuleb koostada selleks eraldi tellimus. Kinkekaardi puhul on vaja valida elektrooniline kohaletoimetamine, vastasel juhul kinkekaarti Sinu e-mailile ei toimetata.Materjal
100% Kašmiiri

Kihtide arv

Kas sul on selle toote kohta küsimusi?

Kohaletoimetamine ja tagasi saatmine

Kohaletoimetamise viisid:

Kaupa saadame esmaklassilise postiga/DPD. Pärast tellimuse vastuvõtmist võtame Teiega ühendust ning teatame Teile arvatava tarnepäeva - harilikult toimub see mõne tööpäeva jooksul. Kui Teie tellitud kaupa pole laos, peame selle tellima. Sellisel juhul peate ootama 3-5 nädalat. 

Vajate mingisugust meie toodet väga kiiresti? Oskame tagada ekspresstranspordi, täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust.

Makseviisid:

1. gateway makse kasutamine (krediitkaardiga) - 5 EUR

2. rahvusvaheline ülekandega makse meie Slovakkia arvele - 5 EUR

 

Konto number: 

IBAN: SK7109000000000233073526

BIC: GIBASKBX

Banka: Slovenská sporiteľňa a.s., Nitra

Variabiilse numbri all märkige tellimuse numbri. Üle 300 EUR tellimuse korral on transport tasuta!

Tellimused üle 300€
Tasuta transport

Transporditasu - kaardimakse
5 EUR

Kohaletoimetamise viis

 

Kas sul on selle toote kohta küsimusi?


Sarnased tooted

200.00 €

Voucher 200€


500.00 €

Voucher 500€


50.00 €

Voucher 50€


Meist ja meie väärtustest

Kašmiir on armastus esimesest silmapilgust. Sa tunned õrna puudutust ja soojus - ja peatselt mõistate, et teie käes on midagi erakordset.

Oleme väike pereettevõte, kes alustas 2011. aastal Nepaalist kašmiirriiete importimist. Meie toodete kvaliteet ja ainulaadsus on põhjus, miks meil on kliente kogu maailmast. Meie tootevalik on käsitsi valmistatud kašmiirkiududest, mille keskmine läbimõõdu paksus ei ületa 0,0155 mm.

Sellisest erimaterjalist rõivad pole just kõige odavamad, eriti kui need on valmistatud käsitööna parimatest kiududest. Kašmiirist kampsun on sellest hoolimata pikaajaline investeering. Hästi hooldatud kašmiirriided säilitavad oma omadused mitu aastat pleekimata ja venitamata, muutes selle kantavaks ka järgmisele põlvkonnale.