TASUTA saatmine alates 300€ ostudele – Saatmine 5 tööpäeva jooksul – Vahetused 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist

Head hinnad kõrget kvaliteeti säilitades.

Kašmiiriblogi Peter Greša

Teame, et hind on tihti otsustavaks faktoriks otsuse tegemisel, kas osta või mitte. Me ei püüa olla kõige odavamad, meie eesmärgiks on, et mugavaid ja luksuslikke kašmiirist rõivaid võiks endale lubada ka see, kes muidu eelistaks lambavilla või süteetilist materjali.  

Hoiame oma hinnad madalal. Müüme ilma vahendajateta.

Püüameseetõttu vähendada kulutusi. Meil ei ole tarbetuid vahelülisid, vahendajaid, me ei tee koostööd hulgi- ja muude levitamisega tegelevate ettevõtetega.  Meie eesmärgiks on toimetada kvaliteetsed käsitsi toodetud kašmiirist tooted kliendini kõige lühemat ja meeldivamat teed pidi ainuõigusliku esindaja abil igasse riiki, kus otsistame kaupa müüja - Kasmiir.ee on meie ainuõiguslik esindaja Eestis. Tänu sellele äristrateegiale võime endale lubada madalamaid hindu kui konkurents. Meie tooted on sealjuures kõige kvaliteetsemast kašmiirist. 

Mile pealt me ei hoia kokku? Teenuste ja kliendi eest hoolitsemisel. 

Paljud müüjad võivad lubada madalamaid hindu ainult sellepärast, et hoiavad kokku kliendi eest hoolitsemisel. Meil niisugust lähenemist ei ole. Teile ei sobi suurus, värv või kašmiirist ese ei täida teie ootusi? Ilma eriliste küsimusteta ja viivitusteta vahetame toote välja või tagastame raha.