TASUTA saatmine alates 300€ ostudele – Saatmine 5 tööpäeva jooksul – Vahetused 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist

Missugust pašminat osta? Diamond või Platinum?

Kašmiiriblogi Peter Greša

Pašmina kuulub kõige elegantsema hulka, mida kašmiirlõngast toodetakse. Kasutatakse õrna kasmiirkitse allvilla, mida töödeldakse traditsiooniliselt. Tulemuseks on moodne toode, mis oma pehmuse, värvide ja iluga võlub kogu maailma naisi juba mitu sajandit. Viimastel aastatel on pašmina jälle populaarsuse kõrgpunktis. Seda eelkõige tänu tuntud Hollywoodi näitlejale, nagu Angelina Jolie või Nicole Kidman, kes hea meelega kannavad pašminat. Tänu Hollywoodi mõjule moemaailmale on tänapäeva pašmina väga populaarne mite ainult Ühendriikides, kuid ka Euroopas, kaasarvatud Eestis. 

Kašmiirist sviitreid valitakse vastavalt kihtide arvule, millest on kootud, pašmina valikul on põhiliseks parameetriks selle koostis. Meie e-poes leiate kaks pašmina põhilist sarja  – Diamond ja Platinum. Mõlemad kuuluvad nende kõige paremate hulka, mida maailmas käsitsi kootud sallidest pakutakse.  

Diamond (Teemant) kollektsioon 

Pašmina Diamond sarjast on eksklusiivsed moodsad tooted, mida v)ite kanda igal súndmusel, kus soovite olla eriline. Rikkalikud värvid, mittepidulik elegantsus ning kõige kvaliteetsemast 100% kašmiirist teevad sellest sarjast tõelise teemandi kašmiirsallide hulgas.

Platinum (Plaatina) kollektsioon 

Pašmina  Platinum (plaatina) sarjast ühendavad endas kahte looduslikku luksuslikku materjali – on kootud  70% kašmiirist ja 30% siidist. Pašmina Platinum sarjast on sile, õhuke ning samas väga meeldiv kandmisel. On kootud paljudes erinevates värvides või trükiga.