TASUTA saatmine alates 300€ ostudele – Saatmine 5 tööpäeva jooksul – Vahetused 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist

Nõuetekohane hooldus kašmiirist toodete eest.

Kašmiiriblogi Peter Greša

Nagu iga vill, nõuab ka kašmiir korrapärast hooldust. Kašmiir on luksuslik ja kandmisel väga meeldiv materjal suurepäraste esteetiliste ja tarbimis omadustega. Nagu iga looduslik kangas on aga tundlik ja kohatul hooldamisel võib seda tagasipöördumatult kahjustada ning rikkuda.   

Kašmiirist toodete kasutamise põhireeglid

-        Kašmiir säilitab oma suurepäased omadused tuulutamisel. Holitsege selle eest, et tea ei kannaks toodet kaks päeva järjest, kandke kašmiirist rõivaid minimaalselt ülepäeva. Sviiter puhkab ja tuuldub. 

-        Ärge kunagi peske kašmiiri kürgemal temperatuuril kui 20°C. Ainult vee soojusel kuni 20°C säilitab kašmiirist rõivas oma vormi, ei tõmbu kokku ega pulstu. Kui otsustate pesta sviitrit pesumasinas,  siis tehke seda ainult villa programmil soojusega kuni 20°C. Pigem aga peske siitrit käsitsi. Äre kunagi väänake seda käsitsi välja, kasutage selleks autmaat pesumasina kuivatust maksimaalselt kuni 1000 pööret/min.

-        Sviitril tekkivad tükid? Pärast teist või kolmandat eemaldamist peaksid need täielikult kaduma, tükid tekkivad kõige rohkem uutel sviitritel. Tükid iseenesest pole viga, kuuluvad iga loodulikust villast toote juurde. Nende eemladmaiseks võite kasutada õrna harja.

-        Pestud ja pesumasinas kuivatatud sviitrit ärge kunagi kuivatage otsese päikese käes või kuivatis – see võib viia tagasiöördumatute muutusteni kanga struktuuris, sviiter tümbub kokku ja kaotab oma pehmuse ja õrnuse.

-        Kašmiirist rõivaid pole vaja triikida. Ka meie ei soovita oma tooteid triikida.

-        See kõige tähtsam lõpuks: oma kašmirist rõivaste hooldamisel järgige alati juhiseid, mille leiatae etiketil, mis on rõiva osa.